Türkmenistan’a En Hızlı ve Güvenli Parsiyel Yük Taşıma Hizmeti

24.02.2022
494
Hızlı Operasyon
Türkmenistan’a En Hızlı ve Güvenli Parsiyel Yük Taşıma Hizmeti

Parsiyel taşıma hizmeti birden fazla müşterinin, aynı güzergâha taşınacak yüklerinin aynı araçla taşınması durumudur. Türkmenistan parsiyel taşıma hizmeti maliyet açısından her iki tarafa da avantaj sunan bir taşıma türüdür. Yani parsiyel taşımacılık hem müşteriye hem de firmamıza kazandıran bir yöntemdir. Parsiyel taşımacılıkta yüklerin miktarına göre araç ayarlanır ve araçlara yüklerin indirileceği noktalara göre sırayla yükler yüklenir. Bu şekilde yüklenen yükler her noktada inme durumu yaşamadan, zarar görmeden taşınmış olur. Parsiyel taşımacılık türünde kara, hava ve deniz yolunun tamamı da kullanılabilmektedir.

Parsiyel taşımacılık müşterilerin eşyalarının az olduğu zamanlarda kullanılan bir yöntemdir ve pek çok müşteri tarafından yoğun olarak tercih edilmektedir. Çünkü normal taşımacılık talebi ile gelen müşterilerin yükleri az da olsa aracı tümüyle kiralamış olacaklardır ve ücret hesaplaması da buna göre yapılacaktır. Ancak parsiyel taşımacılıkta aracın tamamı için değil, sadece taşınan yükün miktarıyla orantılı bir ücretlendirme yapılmaktadır.

Parsiyel taşımacılıkta dikkat edilmesi gereken en önemli nokta araçta çok fazla müşterinin eşyası olduğundan, eşyaların karıştırtılmaması gerekmektedir. Karışıklık durumunun yaşanmaması için de profesyonel bir ekibin işin başında olması sağlıklı olacaktır. Firmamızda tamamı uzun zamandır çalışan ve tecrübe kazanmış profesyonel ekibimizle her türlü önlemin alınması sağlanmaktadır. Taşınan yüklerin hepsi için sigorta yapılmaktadır. Müşterilerimiz gönül rahatlığı ile parsiyel taşımacılığı seçebilir, avantajlarından yararlanabilir.

Türkmenistan Parsiyel Nakliye Hakkında

Parsiyel taşıma genellikle az yükü olan müşterilerin tercih ettiği taşıma türüdür. Aynı anda birden fazla müşterinin yükünün aynı araçta taşınmasını sağlayan parsiyel taşımacılık müşterilerin ödediği bedel azalacağından dolayı çok fazla tercih edilmektedir. Firmamızın Türkmenistan’a olan parsiyel taşımacılığı haftanın belli günleri ama devamlı olarak yapılmaktadır. Türkmenistan parsiyel nakliye hakkında müşterilerimizden gelen geri bildirimler memnuniyetlerinin sağlandığı yönünde olmaktadır .Parsiyel taşıma ile her türlü elektronik eşyadan özel evraka kadar eşyanız taşınmaktadır. Profesyonel bir ekiple çalışan firmamız taşınacak eşyanın türü ne olursa olsun gerekli tüm önlemleri alarak eşyalara herhangi bir zarar verilmeden taşınmasını sağlamaktadırlar.

Parsiyel taşıma diğer taşıma türlerine göre daha kısa zamanda yüklerin gideceği noktaya ulaşmasını sağlar. Çünkü parsiyel taşımacılıkta sadece indirme noktalarında durulur. Firmamızda kaliteli hizmet anlayışı ile çalışan profesyonel ekibimiz taşıma işlemlerinin risksiz, tam anlamıyla kaliteli şekilde titizlikle çalışırlar. Diğer tüm taşıma modellerinde olduğu gibi parsiyel taşımacılık modelinde de firmamızın uyguladığı politika en uygun fiyat politikasıdır.

Parsiyel taşımacılık ile müşterilerimiz hem maliyetlerini azaltacak avantajlara sahip olurlar, hem de firmamızın uygun fiyat politikasıyla makul olan fiyatlardan daha da az bir miktarını ödeyerek fiyat avantajından yararlanmış olurlar. Üstelik araçlarımız her türlü son teknolojik donanıma sahip, taşımayı sağlayan sürücülerimiz işlerinde profesyonel ve taşıma süresi de kısa olacak şekilde hareket ederler.

Transit Parsiyel Taşıma Organizasyonu

Transit taşımacılık genel anlamıyla bir ülkeden başka bir ülkeye yük taşımacılığı yaparken bir üçüncü ülke topraklarından geçilmesi demektir. Yani yol güzergâhının üçüncü bir ülkeden geçmesi demektir. Ülkemizin coğrafi konumu itibarı ile transit taşımanın en çok yapıldığı ülkelerden biri konumundadır. Özellikle üç tarafımızın denizlerle çevrili olması nedeniyle önemli limanlara ev sahipliği yapan ülkemizden başka ülkelere yoğun olarak taşıma yapılmaktadır. Transit taşıma sürelerini etkileyen çok fazla faktör bulunmaktadır. En önemlilerini şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Yolun bozuk olup olmaması; Türkmenistan’ın yolları çok düzgün olmadığından ve toprak yollar olduğundan süre konusunda dezavantajları olsa da firmamız en iyi şekilde bu olumsuzlukları bertaraf etmektedir.
  • Hava şartları; yolun durumu olduğu kadar hava durumu da hareket halindeki araçlarımızı etkilemektedir.
  • Taşımacılıkta kullanılan araçların büyüklüğü, donanımı: Taşınması gereken yükün ne olduğuna bağlı olarak araçların donanımlı olması gerekmektedir. Örnek vermek gerekirse; kırılgan eşyalar taşınacaksa buna uygun araçta güvenlik önlemleri alınmalıdır.
  • Hangi taşımacılık türünün kullanılacağı

Transit parsiyel taşıma organizasyonu yapan firmalar arasında önemli paya sahip olan firmamız bu alanda da en kaliteli hizmeti sunup müşteri memnuniyetini sağlama çabasıyla çalışmalarına devam etmektedir. Yapılan anlaşmalara uyularak müşterilerimizin istedikleri süre içinde taşıma işlemi tamamlanır. Transit taşıma ile taşımanın ücret olarak daha fazla olacağı düşünülse de firmamız bu konuda da müşterilerimizin yüzünü güldürmeyi başarmaktadır.

Hızlı Transit Parsiyel Taşıma Organizasyonu

Hızlı transit parsiyel taşıma organizasyonu yaparken taşıma yapacak olan araçların sahip olması gereken bir takım belgeler bulunmaktadır. Bu belgede taşınan yükün hacmi, türü, yükü taşıyan firmaya ait bilgiler, yük sahibinin bilgileri gibi bilgiler yer almaktadır. Transit yük taşımacılığında bir de anlaşmayı yapan ülkeler arasında geçiş izni denen bir belge bulunur. Transit yük taşımacılığı zaman içinde gelişmiş ve büyümeye devam etmektedir. Ülkeler arasında yapılan anlaşmalar karşılıklı güvene bağlı olarak artmaktadır. Ülkemizde transit taşıma giderek büyük bir iş hacmi kazanmış ve ülke istihdamına büyük bir katkı sağlamıştır.

Parsiyel taşımacılık günümüzde en çok tercih edilen ve kullanılan taşıma türüdür. Transit taşıma ise yapılan anlaşmalarla bir ülkeden yola çıkan yüklerin başka bir ülkeye giderken farklı üçüncü bir ülkeden geçmesini kolaylaştırır. Parsiyel taşımacılıkta müşteriler yükleri küçük de olsa günlerce beklemeden, bir araç kiralamak yerine küçük bir bölümünün kira bedelini ödeyerek, yüklerini taşıtabildikleri için maliyet konusunda avantajlı konuma geçerler. Bir de transit parsiyel taşıma olunca müşteriler daha da fazla tercih etmektedirler. Bir de yüklerinin bekleme yapmadan, her noktada durmadan ineceği yere gitmesi bu avantajı daha da arttırmaktadır. Firmamızda müşteri memnuniyeti sağlamak amacıyla firmamızın belirttiği süre içinde teslimat yapılması sağlanır, ülkemiz ile Türkmenistan arasındaki transit süreleri dört ile yedi gün arasında değişmektedir.

Uygun Fiyatlı Transit Parsiyel Taşıma Organizasyonu

Firmamızın ilk faaliyetlerine başladığı tarihten itibaren geçen zamanla birlikte dünyanın pek çok ülkesiyle olan anlaşmaları da hızla artmaktadır. Türkmenistan ile de zaman içinde yapılan anlaşma sayısı artmış ve bugünkü halini almıştır. Türkmenistan firmamızla yaptığı anlaşmalarda parsiyel taşımacılığını yoğun olarak tercih etmektedir. Uygun fiyatlı transit parsiyel taşıma organizasyonu yapan her firmada olduğu gibi bizim firmamızda da transit parsiyel taşımacılığının fiyatlarını etkileyen faktörler bulunmaktadır. Bunlar arasında en önemli olanları şöyle sıralayabiliriz:

  • Taşınacak ürünün gideceği yol güzergâhı ve iki ülke arasındaki mesafe: Güzergâha bağlı olarakmesafe de değişecektir.
  • Gümrük ve limanlara yapılan ödemeler,
  • Taşınan yükün türü, ağırlığı
  • Taşıma esnasında kullanılacak araç ve araçtaki donanım
  • Taşınan yükün cinsine bağlı olarak alınması gereken önlemler

Firmamız her zaman müşteri memnuniyetini sağlamaya çalışırken hizmetlerinde kaliteyi en üst sıraya koymuştur. İkinci sırada müşteri memnuniyetini sağlamada önemli etken olan ücretlendirme bulunur. Biz firma olarak en uygun hizmeti sunmaya çalışırken aynı zamanda kaliteli iş yapma konusunda da her türlü çabayı göstermekteyiz. Bu şekilde hareket ettiğimiz için firmamız günden güne büyümekte ve anlaşma yaptığımız ülkelerle olan ticari ilişkileri gelişmektedir. Sunduğumuz uygun fiyatlarla müşterilerimizin yüzünü güldürürken öte yandan da güvenlerini kazanarak yolumuza devam etmekteyiz. Fiyat ve kalite karşılaştırması yapıldığından firmamızın rakipleriyle olan farkı ve başarılarımız ortaya çıkacaktır.

Biz Türkmenistan’a Parsiyel Yükleri En Kaliteli Şekilde Taşıyoruz

Parsiyel taşıma türünde farklı müşterilerin yükleri aynı araçta taşınacağı için bu durumun bazı riskleri olabilmektedir. Eşyalar aynı güzergâh üzerinde taşınırken araç inecek yükleri boşaltmak için her durakta duracaktır. Araçların duracağı her noktada tüm eşyaların indirilip tekrar araca yüklenmesi yüklere zarar verebilir, bozulmasına kırılmasına ya da kaybolmasına neden olabilir. Bu tür sorunların olmaması için yüklerin her zaman araca yüklenirken inme sırası dikkate alınarak sırayla yüklenmesi gerekir. Bu sayede her durak noktasında sadece indirilmesi gereken yük indirilir, diğerleri araçta inme sıralarını beklerler gereksiz hareket etmemiş olur. Kaybolma, kırılma ya da ambalajda herhangi bir bozulma ve deforme olmadan teslimat noktasına varılmış olur.

Biz Türkmenistan’a parsiyel yükleri en kaliteli şekilde taşıyoruz. Firma olarak ilk faaliyetlerimize başladığımız günlerden itibaren müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmeti sağlama hedefiyle çalışmalarımıza devam ettik. Firmamızın tecrübeli ve profesyonel personelleri sayesinde parsiyel taşımacılıkta herhangi bir sorun yaşamadan taşımalarımızı tamamlarız. Yükler araçlara inme sırasına göre araçlara yerleştirilir, bundan dolayı da her yük sırası geldiğinde indirilir. Yükleri gerektiği gibi ambalajlama konusunda da son derece titiz davranırız. Eğer taşınacak yük dondurulmuş gıda ise gerekli soğutucu sistemlere sahip araçlarımız hazırlanır. Kırılabilecek yükler için ekstra güvenlik önlemleri alınarak taşınması sağlanır. En kaliteli hizmeti en iyi fiyattan firmamızdan alabilirsiniz.

Biz Türkmenistan’a En Uygun Fiyatlı Parsiyel Taşımayı Gerçekleştiriyoruz Parsiyel taşıma müşterilerin en çok tercih ettiği taşıma çeşitlerinden biridir. Maliyet açısından çok uygun fiyatlara geldiği için parsiyel taşıma anlaşmalarının sayısı hep diğerlerine göre daha fazla olmaktadır. Firmamız açısından düşünüldüğünde de tek araçla birden fazla müşterinin yükü taşındığından hem birden fazla araç yerine tek araç, hem tek personel çalışmış olacağından bizler içinde maliyetleri azaltıcı yönleri bulunmaktadır.

Firma olarak her zaman müşterilerimizin memnuniyeti en önemli kriterimiz olmuştur. Hiç kuşkusuz müşteriler için de en önemli konu kaliteli hizmet almaktır. Biz Türkmenistan’a en uygun fiyatlı parsiyel taşımayı gerçekleştiriyoruz. Müşterilerimizin bütçe dostu olma yolunda yaptığımız başarılı çalışmalarımız sayesinde her geçen gün anlaşma yaptığımız müşterilerimizin sayısında artış olmaktadır. Bu durum hem firmamız hem de ülke ekonomimiz açısından faydalı gelişmelerdir.

Parsiyel taşımacılık türünde ücret hesabı yapılırken araç kiralama olarak hesaplama yapılmamaktadır. Müşteri aracı tek başına kiralamadığı için tüm kira bedelini ödemez, bunun yerine taşınan yükün miktarıyla orantılı olarak hesaplama yapılmaktadır. Bu nedenle müşterilerimizin çok düşük bir meblağ karşılığında yüklerinin taşınması sağlanmış olmaktadır. Bir de hali hazırda düşük olan bu meblağ için firmamızın talep etiği taban fiyatları hesaba katarsak müşterilerimizin neden bizleri tercih ettiğini anlamak kolaylaşacaktır. Kaliteli hizmeti en uygun fiyattan alan müşterilerimizin devamlılığı da bu şekilde gerçekleşmektedir.

Türkmenistan’a göndermeyi planladığınız parsiyel yüklerinizin taşınması ile ilgili taleplerinizi firmamıza yazılı veya sözlü olarak iletebilir, deneyimli personellerimizden kısa süre içerisinde beklentilerinizi karşılayacak uygun navlun ve taşıma şartları ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Bize Sorabilirsiniz
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Mustafa Ali Yiğitoğlu
Mustafa Ali Yiğitoğlu
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?