Türkmenistan Nakliye Lojistik Hizmetlerimiz

23.02.2022
170
Türkmenistan Nakliye Lojistik Hizmetlerimiz

Türkmenistan Orta Asya’daki bağımsız Türk devletlerinden birisidir ve geniş doğalgaz kaynaklarına, zengin yer altı maden kaynaklarına sahiptir. Bağımsızlığını ilan ettikten sonra hızla dünyaya açılmaya çalışan Türkmenistan pek çok ülke ile ticari ilişkilere başlamıştır. Bu noktada özellikle Türkiye ile Türkmenistan arasında pek çok farklı sektörde ithalat, ihracat çalışmaları olmakta, Arsi Lojistik firmamız her iki ülke arasında nakliye hizmeti vermektedir.

Türkmenistan nakliye lojistik hizmeti uluslararası ticaret yapan şirketlerin ve firmaların en temel ihtiyaçlarından birisidir. Üretimini yaptığınız malları mutlaka alıcılarla buluşturmak zorundasınız ve bunu yaparken işinin ehli, profesyonel nakliye firmalarıyla çalışmanız pek çok açıdan avantajlı çıkmanızı sağlayacaktır.

Firma olarak tamamen müşteri odaklı çalışıyor, en uygun güzergahları tespit ederek sizlerin yüklerinizi Türkiye’nin her ilinden Türkmenistan’ın bütün şehirlerine ulaştırmayı başarıyoruz. İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Mersin, Kocaeli, Antalya, Konya, Gaziantep, Hatay, Kayseri, Aydın, Denizli, Bursa ve diğer bütün illerimizden teslimat noktasına doğru hareket edebiliyoruz. Önce güven ve kalite düsturuyla çıktığımız yolda büyüme hızımızı kararlılıkla sürdürüyor, hep birlikte geleceğe emin adımlarla yürümeye çabalıyoruz. Sektörün en saygın lojistik firmalarından birisi olmanın haklı gururuyla çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Yükleriniz güvenli biçimde Türkmenistan’a ulaştırabilmek adına karayolu, denizyolu, havayolu gibi her türlü ulaşım kanalını gerekirse birbiriyle koordine şekilde kullanıyor, bütçe dostu çözümlerin adresi oluyoruz.

Türkmenistan Nakliye Fiyatları

Uluslararası ticarette en önemli meselelerden birisi lojistiktir. Lojistikte kalite ve güven kadar fiyatlarda önemlidir. Firmamız Türkmenistan nakliye fiyatları hususunda son derece bütçe dostu çözümler sunmakta, çağrı merkezimize ulaştığınızda akliye fiyatlarının hesaplanmasında kullanılan bilgileri sizlerden talep etektedir. Buna göre Türkmenistan nakliye fiyatlarını etkileyecek başlıca unsurlar şunlardır:

  • Hacim ve ağırlık: Yüklerin navlun değerini hesaplamada öncelikli belirleyiciler hacim ve ağırlıktır. Yükleriniz eğer bir konteyneri tamamen dolduracaksa konteynerin ölçüleri baz alınır fakat parça yük olarak taşınacaksa adet, en, boy, yükseklik değerlerinden hacim tespiti yapılarak fiyatlandırmada kullanılır.
  • Kullanılan güzergâh: Türkmenistan’a gidecek araçlarımız birden çok hat kullanabilmektedir ve yoğunluğu fazla olan hatlar da fiyatları etkileyebilmektedir. Doluluğu fazla hatlarda rekabet fazla olacağından nakliye fiyatları da düşmektedir.
  • Yük türü ve cinsi: Yüklerin özelliklerine göre farklı nakliye türleri ile taşımak gerekir. Buna bağlı olarak araçların özellikleriyle birlikte donanımları da değişebilir. Örneğin soğuk zincirde taşınması gereken yükler için soğutucu dorselere ihtiyaç vardır. Bunlar da navlun hesabını etkilemektedir.
  • Mesafe: Yüklerin alındığı ve teslim edileceği noktalar arasındaki mesafe Türkmenistan Nakliye Fiyatlarında en temel belirleyicilerdendir. Gerek Türkiye’nin gerekse Türkmenistan’ın son derece geniş birer coğrafyaya sahip olması mesafe açısından büyük farklılıklara neden olmaktadır. En basitinden İzmir’den çıkacak araç ile Ağrı’dan çıkacak aracın kat edeceği mesafe aynı olmayacak, mesafe arttıkça yakıtı yükselecektir.

Firmamız daima kaliteli, güvenli ve hızlı Türkmenistan nakliye hizmeti verdiği gibi bütçe dostu çözümlerin de değişmez adresi olmayı başarmaktadır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Mustafa Ali Yiğitoğlu
Mustafa Ali Yiğitoğlu
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?