Özbekistan Parsiyel Taşıma Hizmetlerimiz

24.01.2022
215
Özbekistan Parsiyel Taşıma Hizmetlerimiz

Özbekistan Parsiyel taşımacılığı başta olmak üzere, Firmamızın uzun yıllar Orta Doğuda sahip olduğu tecrübemize güvenerek Özbekistan ve Türkmenistan Parsiyel taşımacılığı başta olmak üzere Orta Asya ülkelerine her hafta çıkışlar yapıyoruz.

Orta Asya üzerinde bulunan Özbekistan, yedi bağımsız Türk devletlerinden biridir. Türkiye ile Özbekistan arasında her yıl çok sayıda nakliye çalışması gerçekleştirilmektedir. Özbekistan nakliye lojistik hizmetlerimiz arasında farklı özelliklerde çalışmalar yer alıyor. Bizler müşteri odaklı hareket ediyoruz. Bu sayede değerli müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına en doğru çözümleri sunmayı başarıyoruz. Nakliye çalışmalarının başarılı bir şekilde tamamlanması için firmamız hizmet vermektedir. Arsi Lojistik ailesi olarak bizler uzun zamandır bu sektörde hizmet veriyoruz. Türkiye ile Özbekistan arasında taşınması gereken yükleri taşıyor, %100’e yakın müşteri memnuniyeti sağlıyoruz.

Yılların bilgi ve birikimine sahip olan firmamız profesyonel nakliye hizmeti sunuyor. Nakliye ve lojistik çalışmaları doğrultusunda farklı iki nokta arasında yük veya hizmet taşıması yapılıyor. Bizler geniş kapsamlı çalışmalarımız doğrultusunda farklı kategorilerde yer alan yükleri taşıyoruz. Yük taşıma hizmeti kapsamında her yük için uygun nakliye koşullarını karşılıyoruz. Her yıl hizmet verdiğimiz sektörde gerçekleşen yenilikleri yakından takip ediyor, bu yenilikler doğrultusunda kendimizi geliştiriyoruz. Firmamız sektörün güvenilir ismi olarak profesyonel çözümlerle hizmet verecektir. Sizler de firmamızla iletişime geçebilir, detaylı bilgi alabilir, sorularınıza doğru yanıtlar bulabilirsiniz. Böylece verilen hizmet hakkında daha iyi bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu sayede müşterilerimiz için en doğru ve güncel çözümleri hizmete sunuyoruz. Taşınması gereken yüklerinizi güvenli koşullarda taşımak, maddi ve manevi zarara uğramamak adına firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Özbekistan Hakkında Bilgiler

Orta Asya ülkesi olan Özbekistan, 447.4 kilometrekare yüzölçümüne sahiptir. Nüfusu 34.7 milyon.Başkenti Taşkent. Resmi dili Özbekçe. Diğer konuştukları diller; Türkçe, Rusça, Karakalpakça, Tatarca, Ermenice. Para birimi Özbekistan Somu. Özbekistan’ın batısında ve kuzeyinde Kazakistan, güneyindeAfganistan, doğusunda Kırgızistan, güneybatısında Türkmenistan, güneydoğusunda Tacikistan yeralıyor. Başlıca şehirleri; Buhara, Urgenç, Karşi, Semerkand, Fergana, Nukus, Namangan, Kokand,Andican, Gulistan, Hive, Navoiy, Margilan, Tirmiz, Çirçig, Kamaşı, Angren, Ahunbabayev, Çimbay,Şehr-i Serbz, Gülistan, Riştan, Cizzak, Gicduvan, Çirçıg, Nürata, Konurat, Zarafşan, Moynak, Kağan,Yeniyol, Vabkent, Yangiyer, Toytepe, Gazalkent, Kuva, Pahtakar, Küygannar, Galaasiya, Bostan Karakalpak, Kasan, Karagöl, Gagarin, Beşkent, Şahriban, Pap, Aktaş, Asaka, Kızıltepe, Şafirkan, Yenipazar, Yaypan, Hazaras. Özbekistan’ın komşu ülkeleri; Afganistan, Kazakistan, Kırgızistan, Tacikistan, Türkmenistan.

Özbekistan ülkesinin denize kıyısı bulunmamaktadır. Ülkenin Sirderya (Seyhun) ve Amuderya(Ceyhun) nehirleri bulunuyor. Aynı zamanda dünyanın en büyük 4 Gölü olan Aral Gölü Özbekistan’da yer alıyor. Özbekistan ülkesi yer altı zenginlikleri bakımından da oldukça gelişmiş ülkelerden biridir .Kızıl Kum çölünde Muruntau altın madeni yer alıyor. Dünyanın en büyük 7 Uranyum maden yatağı Özbekistan’da yer alıyor. Ülke tarım konusunda da oldukça elverişlidir. Pamuk üretimi yapılmaktadır .Dünyada pamuk üretimi konusunda 5.sırada yer alıyor. Ülkenin gelir kaynağı konusunda pamuk üretimi, oldukça önemli bir paya sahiptir. 100’ün üzerinde pamuk çeşidi üretilmektedir.

Özbekistan Parsiyel

Arsi Lojistik olarak uzun yıllardır Özbekistan Parsiyel ve Özbekistan Nakliye hizmetlerini müşterilerimize sağlamaktayız .Lojistik sektöründe ihtiyaç duyulan her alanda hizmet veriyoruz. Müşterilerin her türlü nakliye ihtiyaçlarında yanında yer alıyoruz. Lojistik faaliyetlerimizi karayolu, havayolu, denizyolu, demiryolu aracılığı ile yürütmekteyiz. Özbekistan – Türkiye arası gerçekleştirilen ithalat – ihracat faaliyetlerini Arsi Lojistik olarak en iyi şekilde gerçekleştirmek için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Özbekistan –Türkiye arası taşınması gereken yükler sorunsuz bir şekilde alıcılar ulaştırılıyor. Alanında deneyimli ekibimiz ile birlikte tüm süreci yönetmekteyiz. Nakliye süreçlerinin aksamaması, süreç boyunca herhangi bir aksaklık olmaması için gerekli önlemleri alarak süreci yakından takip etmekteyiz. Müşteri memnuniyeti odaklı olarak tüm faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Karayolu Taşımacılığı

Özbekistan karayolu nakliye hizmetlerimiz ile müşterilerin ürünlerini sorunsuz bir şekilde alıcılara ulaştırıyoruz. Özbekistan ülkesine karayolu aracılığı ile parsiyel taşımacılık, frigo taşımacılık, ağır yük taşımacılığı, proje taşımacılığı, konteyner taşımacılığı gibi lojistik faaliyetleri gerçekleştiriyoruz .Müşterilerin ihtiyaç duyduğu her alandaki lojistik faaliyetler firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir. Tüm süreçler deneyimli ekibimiz ile titizlikle yönetilerek, sürecin sağlıklı bir şekilde sonlandırılması da amaçlanıyor. Kaliteli hizmet anlayışını benimsemiş firmamız, nakliye süreçlerinin her aşamasını yakından takip ediyor. Güvenli bir şekilde alıcı ülkelere ulaştırılmasını sağlıyoruz.

Uluslararası lojistik sektöründe faaliyetlerini sürdüren Arsi Lojistik, Özbekistan karayolu taşımacılığı hizmetini de müşterilere sağlamaktadır. Her türlü ithalat ihracat faaliyetlerini karayolu ile yürütmektedir. Uzun yıllardır sektörde yer alan Arsi Lojistik, edindiği bilgi birikimi ve tecrübeleri ile nakliye sektöründe en iyi hizmeti sağlamak için çalışmalarını sürdürmektedir. Günümüzde lojistik faaliyetler içerisinde en çok tercih edilen karayolu taşımacılığı, uygun fiyat avantajı ve hızlı teslimat imkânları ile tercih ediliyor. Aynı zamanda kapıdan kapıya teslimatın kolay bir şekilde yapılabilmesi, müşterilerin istediği noktadan yüklerin kolay bir şekilde araca yüklenip, boşaltılabilmesi de bir diğer avantajlarıdır.

Tüm nakliye süreçlerini sigortalı bir şekilde gerçekleştirerek, müşteri mağduriyetlerinin yaşanmasının da önüne geçiyoruz .Karayolu taşımacılık hizmetleri ile müşterilerimize sunduğumuz hizmetler ise şu şekildedir;

 • Kapıdan kapıya teslimat,
 • Toplama, paketleme ve dağıtım,
 • Gerekli evrakların hazırlanması,
 • Gümrükleme işlemlerinin yapılması,
 • Sigorta işlemlerinin yapılması,-
 • Müşteri isteklerine göre özel çözümler,-
 • Tedarik zinciri yönetimi,-
 • Depolama,-,
 • Mevzuata uygun bir şekilde taşımacılık faaliyetinin gerçekleştirilmesi,
 • Nakliye süreçlerinin her aşaması hakkında müşteri bilgilendirmesi,-
 • Tam zamanında teslimat,
 • Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet,
 • Geniş araç filomuz ile karayolu taşımacılığı hizmeti,
 • Hızlı ve güvenli bir teslimat,
 • Uygun fiyat politikası ile hizmet sağlanması.

Karayolu taşımacılık hizmetleri günümüzde en çok tercih edilen taşımacılık türlerinden bir tanesidir. Birçok avantajlar sağlaması yönü ile tercih edilen bir taşımacılık türüdür. Her türlü nakliye çözümlerini karayolu taşımacılığı ile müşterilerimize sunabilmekteyiz. Sahip olduğumuz geniş araç filomuz ile ,lojistik sektörünün her alanında müşterilerin ihtiyaç duyduğu nakliye ihtiyaçlarına çözümler üretiyoruz. Nakliye süreçleri için gerekli olan evraklar firmamız tarafından hazırlanarak zamandan tasarruf sağlanıyor. Aynı zamanda gümrükleme işlemleri de firmamız tarafından çözüme kavuşturuluyor. Böylelikle müşterilerin bu tür işlemler ile uğraşmasına gerek kalmıyor. Sürecin tam zamanında gerçekleşmesi için bu hizmetler de firmamız tarafından sağlanıyor. Zamandan ve maliyetten tasarruf sağlanarak tüm nakliye süreçleri için gerekli çözümler üretiliyor. Arsi Lojistik, lojistik sektörünün her alanında verdiği kaliteli hizmetleri ile, adından sıklıkla söz ettirmeyi başarmış bir firmadır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Mustafa Ali Yiğitoğlu
Mustafa Ali Yiğitoğlu
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?